Головна > Новини > В Меджуґор’є відбулася VI Міжнародна Духовна Віднова за життя

В Меджуґор’є відбулася VI Міжнародна Духовна Віднова за життя


18-05-2018, 13:03.

 

В Меджуґор’є відбулася VI Міжнародна Духовна Віднова за життяVI Міжнародна Духовна Віднова за Життя, що проводилася в Меджуґор’є закінчилася 12 травня святкуванням Св. Євхаристії, яку провів отець Дамір Павіч.

Цього року тема стосувалася життя за словом Божим: «Тоді розум розкрив їм, щоб вони розуміли Писання» (Лука 24:45) і було 160 учасників, які прибули із 14 країн світу, таких як Німеччина, Швейцарія, Австрія, Італія, Боснія та Герцеговина, Хорватія, Словенія, Словаччина, Литва, Україна, Нідерланди, Угорщина, Ірландія та Чехія. Ця духовна віднова, яка об’єднала в собі семінар для лікарів та медичних працівників, а також семінар за життя (pro-life) складалася з лекцій, свідчень молитов на горах Подбрдо та Кріжевац та звичайно вечірньої молитовної програми.

Отець Дамір був головним співслужителем в ці дні і він сказав наступне: «Марія запрошує нас уже впродовж минулих 37 років перемінити своє життя віддавши себе Її Сину тому, що Він знає, що саме для нас є найкращим в нашому житті» (фото)


Повернутися назад