Головна > Новини > Вербна Неділя – Неділя Страстей Господа нашого

Вербна Неділя – Неділя Страстей Господа нашого


24-03-2018, 13:08.

 

Вербна Неділя – Неділя Страстей Господа нашогоТрадиційно, в Мостарівській Дієцезії м.Дувно уже впродовж багатьох років і дотепер, П’ята Неділя Великого Посту включно до Вербної Неділі присвячується заступницьким молитвам проти прокльонів та богозневаг, які роблять наші люди. Запрошуємо всіх парафіян та паломників подати перед Богом молитовні наміри, особливо прийти в П’ятницю на Хресну Дорогу та віддати все це Господу, як перепрошення за весь біль який Він отримує через лихослівну та богохульну мову.

Великий тиждень розпочинається у Вербну Неділю та весь наступний тиждень є вершиною підготовки до святкування Великодня. Літургія Вербної Неділі розпочнеться в меджуґорській парафії на території старої парафіяльної церкви о 10:30 ранку, звідки й вирушить процесія. Вона буде прямувати до парафіяльної Церкви Святого Якова, де об 11:00 буде відсвяткована Свята Меса.

Святі Меси  хорватською мовою будуть проходити о 7:00, 8:00 ранку, а також о 18-ій вечора. Освячення оливкових та пальмових гілок відбуватиметься під час кожної Святої Меси. Розарій, як і кожної неділі, буде проходити на Горі Об’явлень в 14:00. Цього року свято Благовіщення припадає на Вербну неділю, і тому воно переноситься на 9 квітня, тобто на понеділок, що буде після закінчення Великої Октави.


Повернутися назад