Головна > Новини > Проща за мир

Проща за мир


24-06-2017, 17:06.

Проща за мирВ суботу, 24 червня, у свято Св. Івана Хрестителя, ми святкуємо також  переддень Річниці Об’явлень Богородиці. Традиційно кожного року паломники зустрічаються навпроти монастиря Святого Антонія у м. Гумак і розпочинають пішу прощу до Меджуґор’є.  До церкви святого Якова віряни мають прибути о 22:00. Запрошуємо усіх парафіян та паломників приєднатися до цієї ходи.  Вечірня Свята Меса відбудеться о 19:00. Адорація Пресвятих Дарів розпочнеться о 22:00 і триватиме до 5:00 ранку наступного дня в тиші. На початку буде година медитації.

Проща за мир – це хода в молитві. Організовується з 1992 року, із м.Гумак до Меджуґор’є. Завжди відбувається в переддень Річниці Об’явлень Богородиці.  На початку, священики несли  Пресвяті Дари, пізніше це була Статуя Богородиці, а зараз вони несуть Розп’яття. Ініціатором такого паломництва був чоловік з Німеччини – Губерт Лібгер, який взяв благословення в Архієпископа Frano Franic та Отця Leonard Orec.  Та згодом, серцем і душею цієї Ходи був покійний Отець  Славко Барбаріч, усі ці роки, до часу його смерті.

Ця Проща за Мир є  надзвичайно важливою.  Саме Меджуґор’є являється Центром миру, де Богородиця закликає нас до миру уже впродовж 36 років. Послання цієї Ходи є досить ясне: це молитва за мир, який знаходиться зараз під загрозою зникнення, у багатьх країнах та серцях.

 

 


Повернутися назад