Меджугор'є - місце молитви, миру»Послання Богородиці Цариці Миру»Послання за 2 числа кожного місяця Миряні»2018»Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 лютого 2018 року

Послання Богородиці, Цариці миру, через візіонерку Мір’яну Драгічевич-Солдо, 2 лютого 2018 року

"Дорогі діти, ви, яких Мій Син любить, ви, яких я люблю безмірною материнською любов’ю, не дозвольте, щоб егоїзм і себелюбство володіли світом. Не дозвольте, щоб любов і доброта були приховані. Ви, які є любленими, які пізнали любов Мого Сина, пам’ятайте, що бути любленим означає любити. Діти Мої, майте віру. Коли маєте віру, ви щасливі й поширюєте мир, душа вам тріпоче в радості. У такій душі є Мій Син. Коли даєте себе для віри, коли даєте себе для любові, коли робите добро ближньому, Мій Син усміхається у вашій душі. Апостоли Моєї любові, Я як Мати звертаюся до вас, збираю біля себе й бажаю вести дорогою любові та віри. Дорогою, яка веде до світла світу. Заради любові, заради віри Я тут, тому що материнським благословенням бажаю дати вам надію і силу на вашій дорозі, бо дорога, яка веде до Мого Сина, не є легка. Вона повна відречення, давання, жертви, прощення й великої-великої любові, але та дорога веде до миру і щастя. Діти Мої, не вірте брехливим голосам, які вам говорять про неправдиві речі, неправдивий блиск. Ви, діти Мої, поверніться до Писання. З безмірною любов’ю дивлюся на вас і з благодаті Божої вам об’являюся. Діти Мої, підіть за Мною. Нехай ваша душа тріпоче в радості. Дякую вам.”

Щорічне послання Богородиці, Цариці миру, через візіонера Якова Чоло, 25 грудня 2018

12 вересня 1998 року, на останньому щоденному явлінні Якову Чоло, Богородиця сказала, що відтепер він матиме явління лише один раз на рік - 25 грудня, на Різдво. Так було й цього року. Явління почалось о 13:38 і тривало до 13:47. Богородиця прийшла з малим Ісусом на руках. Вона передала через Якова наступне послання:

"Дорогі діти, цього благодатного дня особливо закликаю вас до любові. Дітоньки, Бог безмежно любить, і тому, дітоньки, повні довір’я, не дивлячись назад і без страху повністю віддайте Йому ваші серця, щоб Бог наповнив їх Своєю любов’ю. Не бійтеся вірити Його любові й милосердю, бо Його любов сильніша від кожної вашої слабкості та страху. Тому, діти Мої, повні любові у ваших серцях, довіряйте Ісусові й скажіть Йому своє "так", тому що Він єдиний шлях, що веде вас до вічного Отця.”

Спецтема

Онлайн трансляція...

Переглядів 300 431
11:25, 14-07-2014
Всі статті

Фоторепортаж

«    Квітень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

А Ви були в Меджугор'є?


Квітень 2024 (25)
Березень 2024 (41)
Лютий 2024 (37)
Січень 2024 (26)
Грудень 2023 (47)
Листопад 2023 (40)