Головна > Новини > V Міжнародне Паломництво для осіб з особливими потребами завершилось Святою Месою

V Міжнародне Паломництво для осіб з особливими потребами завершилось Святою Месою


18-06-2016, 12:52.

V Міжнародне Паломництво для осіб з особливими потребами завершилось Святою МесоюВ неділю, 12 липня 2016 року, V Міжнародне Паломництво для осіб з особливими потребами завершилось Святою Месою, яка відбулась об 11 ранку в білій куполоподібній споруді позаду церкви Святого Якова. Це паломництво під гаслом «В Школі Марії » зібрало близько 1800-ти учасників.
Перед початком Святої Меси, учасники ділилися враженнями та давали свої свідчення. Отець Йозо Мужіч зі Спліта був основним священослужителем, а також фра Марінко Шакота й 10 інших священиків приймали участь в концелебрації (співслужінні Святих Мес).
Святкування цієї Євхаристії було дійсно хвилюючим і особливим, оскільки було пристосоване до потреб учасників. Сам уривок з Євангелія був представлений короткою виставою , та учасники спільно читали молитву.
Отець Йозо сказав, що Церква жива завдяки тим, хто страждає – хто страждає заради Бога та всіх інших, які мають здорове тіло, але не бачать своїх гріхів, бо їхні серця є затверділими. Це то страждання, яке потрібно піднести до Господа, так, як це той шлях, який обрало багато святих.
Він сказав, що ці дні паломництва проходили в атмосфері самовіддачі. «Я можу побачити це через безкорисливу допомогу наших господарів, які прийняли нас в свої будинки, через волонтерів, осіб, які супроводжували неповносправних осіб і тих, хто хворий і через тих, хто повинен був впоратися з іншою частиною людей, що прибули в Меджуґор’є. Таке безкоштовне дарування та прийом в своє помешкання є логікою Бога(є згідно з Божим задумом).
Це те, що завжди дивує нас, тому, що це знаходиться поза межами нашої людської логіки, наших розрахунків і планів. Та такою є логіка Святого Євангелія! І до тих пір, поки ми залишатимемося їй вірними, у нас буде майбутнє, ми будемо мати сили для життя, і в нас буде радість»,–сказав отець Йозо у своїй проповіді.
Отець Марінко Шакота, наприкінці подякував усім і він, очевидно був щасливий через таке велике благословення, що супроводжувало це паломництво. Він подякував всім, хто його організовував, а також висловив свою вдячність парафіянам, які надавали житло для всіх учасників: «Слава Тобі Господи Боже за це Міжнародне Паломництво для осіб з Особливими Потребами. Іноді я думаю, що про цю подію, як про Молодіжний Фестиваль – вона сповнена радості і любові!
Наша парафія стала парафією милосердя і наші парафіяни стали людьми милосердя! Дяка нашому любому Богу за це! Ми відкрили свої домівки вам, а ви відкрили свої серця для нас. Дякую Вам, що вирішили приїхати сюди!», – сказав О. Марінко.  Ясмінка Васіль, яка є Президентом Ассоціації «Susret/Зустріч» також подякувала усім учасникам паломництва і запросила їх приїхати ще раз, в наступному році, на VI Міжнародне Паломництво.». (фото)


Повернутися назад