Розклад літньої молитовної програми у Меджуґор'є

Новини

Розклад літньої молитовної програми у Меджуґор'є З 1-го червня у Меджуґор'є відбудеться зміна розкладу молитовної програми на літній період часу, яка буде діяти до 31 серпня, 2017 р.Б.


Свято Вознесіння Господнього у Меджуґор'є

Новини

Свято Вознесіння Господнього у Меджуґор'є У четвер, 25 травня, ми святкуємо свято Вознесіння Господнього в Меджуґор'є. 


Досвід паломників у Меджуґор'є

Новини

Досвід паломників у Меджуґор'є Великодній час приніс багато паломників у Меджуґор'є і наші кореспонденти мали можливість поспілкуватися з кількома цікавими людьми. Отець францисканець Анте Юріч – член Провінції Найсвятішого Спасителя зі Спліта регулярно приїжджає в Меджуґор'є в якості духовного наставника для паломників. 


Свідчення про прощення Іммакюле Ілібагіци, котра пережила геноцид в Руанді

Новини, Свідчення

Свідчення про прощення Іммакюле Ілібагіци, котра пережила геноцид в Руанді Вітаю вас. Я така рада, що я тут, у Меджуґор’ї. Особливо тому, що можу звернутися до вас в ім’я нашого Господа і Марії, нашої Матері. Я виросла в Руанді, неподалік села, де теж являлася Мати Божа, це село називається Кібехо.


Моя ніжна Мама

Свідчення » Свідчення

Моя ніжна Мама Меджуґор’я стало для мене серцем, у якому я зустрілася вперше з серцем моєї небесної Мами Богородиці. Я з дитинства завжди любила Ісуса, а Богородиця була для мене такою далекою, що я ніколи не відчувала її присутності, хоча вона завжди освітлювала мою дорогу до Ісуса.


Зустріч у Латвії

Свідчення » Свідчення

Зустріч у Латвії   Слава Ісусу Христу! Хочу поділитися з вами своїми враженнями після молитовної зустрічі в костелі Серця Ісусового в Даугавпілсі, яка відбулася 11 березня цього року. Інформацію про те, що ця зустріч планується й готується, отримали доволі раніше, як і запрошення молитися в цьому намірі, аби все здійснилося. 


Хрест – час його відвідин

Свідчення » Свідчення

Хрест – час його відвідин У кожного із нас в житті є пам’ятні дати; дати, про які ти – прагнучи цього, чи ні – згадуєш і про які не в змозі забути. Кожен пережитий досвід залишає в серці людини більш або менш сильні та довготривалі сліди болю чи радості. Зрозуміло – і це природньо, що людина обрала би зустрічатися більше з радістю, ніж з болем, тому, що ми покликані до радості та створені для неї. 


Три місяці «у школі Марії»

Свідчення » Свідчення

Три місяці «у школі Марії» Кожна людина тужить за повнотою серця, а одна древня мудрість гласить, що доки ми живемо на цій землі, доти не перестаємо тужити за цією повнотою; а також і те, що здобудемо її в Бозі, у виповненні Його волі, у служінні Йому, яке часто переростає у служіння ближнім.


"Постіть серцем": Піст і молитва — здоров’я душі

Роздуми над посланнями » О.Славко Барбаріч OFM

Стара приказка гласить: «У здоровому тілі – здоровий дух». Однак на такій самій підставі можна сказати: «Здорове тіло – від здорового духа!» Людина являє собою єдине ціле, навіть якщо і говорять окремо про тіло, душу й духа. Стан кожного з цих складників виявляється і впливає на стан іншого.


Свідчіть про мою присутність

Роздуми над посланнями » М. М.

Свідчіть про мою присутність Господь Бог у Своєму провидінні, свободі та любові обрав Марію з Назарету і закликав Її стати Матір’ю Свого Сина. Коли Бог кличе, Він робить це без примусу, у свободі серця. Марія відповіла згодою і сказала Йому Своє «так». Це «так» Богові Вона продовжує говорити і сьогодні — явліннями і близькістю до нас, людей. Вона сповнена благодаті, тому каже: підбадьорюйте всіх тих, які далеко від мого Непорочного Серця.


Моліться з любов’ю, підбадьорюйте тих, хто далеко

Роздуми над посланнями » Тереза Гажійова

Моліться з любов’ю, підбадьорюйте тих, хто далеко «Бути вдома» не означає бути в будинку, у кімнаті, у чотирьох стінах із дахом над головою. «Удома» означає бути там, де відчуваєш, що тебе люблять, де приймають тебе, де тебе погладять по голові. «Удома» означає бути біля мами. І це Меджуґор'є. «Тут ти вдома, у Мами, прийнятий і люблений», - сказалa недавно одна паломниця.

Навігація