Щорічне послання Богородиці, через візіонерку Іванку Іванкович-Елез, 25 червня 2017 року

Під час останнього щоденного об’явлення, 7 травня 1985 року, Богородиця відкрила Іванці останню десяту таємницю і сказала, що протягом усього життя Іванки буде їй об’являтися раз на рік - у річницю об’явлень. Так сталося і цього року. Об’явлення тривало 4 хвилини, в цей час Іванка була у себе вдома. Під час об’явлення була присутня тільки сім'я Іванки. Після об’явлення візіонерка Іванка сказала: «Богородиця дала нам наступне послання: "Діточки, моліться, моліться, моліться". Богородиця була радісна і всіх нас благословила своїм материнським благословенням».Отець Александр із Паризької Архиєпархії: «Меджуґор'є - це місце, де в центрі знаходиться Ісус Христос!»

Новини

Отець Александр із Паризької Архиєпархії: «Меджуґор'є - це місце, де в центрі знаходиться Ісус Христос!» О. Александр (праворуч на фото) є священиком протягом трьох років. Він походить із Паризької Архиєпархії. Цього року взяв участь у 22-му Міжнародному семінарі для священиків в Меджуґор'є та був нашим гостем у радіопрограмі на радіо «Mir» Меджуґор'є


Отець Desire із Республіки Кот-д'Івуар у Меджуґор'є уже 8-й раз

Новини

Отець Desire із Республіки Кот-д'Івуар у Меджуґор'є уже 8-й раз Отець Desire походить із Кот-д'Івуар, а саме із парафії Матері Божої неустанної помочі, яка знаходиться у м. Абіджан - культурній та економічної столиці Кот-д'Івуар. Уже впродовж одинадцяти років він є священиком, а в міжнародному семінарі для священослужителів  прийняв участь уже втретє. Ось, що розповів цей молодий священик про свій досвід, який пережив у Меджуґор'є


Міжнародний Семінар для Священиків завершився Святою Месою

Новини

Міжнародний Семінар для Священиків завершився Святою Месою В суботу, 8 червня, в Меджуґор'є закінчився 22 Міжнародний Семінар для священиків. У ньому прийняло участь 253 диякони, священики та семінаристи із 25 країн світу. Розпочався він у понеділок 3 червня із вечірньої молитовної програми. Головним священнослужителем та лектором на семінарі був Отець Іван Філіповіч – духовний провідник спільноти Ченаколо. 


Пішки з Польщі до Єрусалиму — за мир

Свідчення » Свідчення

Пішки з Польщі до Єрусалиму — за мир   Програміст Яцек Єлонек свідчить, що людина здатна подолати набагато більше, аніж думає. Після двох великих подорожей він вирішив вийти за межі Європи. Потрапити на будь-яке місце на землі набагато простіше, чим може здатися на перший погляд.


Зцілююча сила Любові

Свідчення » Свідчення

Зцілююча сила Любові Семінар «Піст, Молитва, Тиша» в Меджуґор'є  у якому я  нещодавно мала можливість прийняти участь, був для мене дуже особливим «небесним подарунком» від Бога Отця.  Кожен день, наповнений тишею, інтенсивною молитвою, участю в Святих Месах, конференціях, спільною трапезою на хлібі та воді, Адорацією – спогляданні Ісуса у Пресвятих Дарах, був і справді новим даром, чистою сторінкою на якій Бог записував у моєму серці щораз нові та нові істини…


«Постом і молитвою ви можете зупинити війни»

Свідчення » Свідчення

«Постом і молитвою ви можете зупинити війни» Мене звати Володимиром, я живу в Мінську, столиці Білорусі. У житті білорусів зовсім недавно був доволі невеселий період. Це час, коли в сусідній з нами Україні почалася війна. Нічого скривати, що відлуння цього конфлікту досить відчутно відгукнулося в нашій країні.  


Свідчення про прощення Іммакюле Ілібагіци, котра пережила геноцид в Руанді

Новини, Свідчення

Свідчення про прощення Іммакюле Ілібагіци, котра пережила геноцид в Руанді Вітаю вас. Я така рада, що я тут, у Меджуґор’ї. Особливо тому, що можу звернутися до вас в ім’я нашого Господа і Марії, нашої Матері. Я виросла в Руанді, неподалік села, де теж являлася Мати Божа, це село називається Кібехо.


Моя ніжна Мама

Свідчення » Свідчення

Моя ніжна Мама Меджуґор’я стало для мене серцем, у якому я зустрілася вперше з серцем моєї небесної Мами Богородиці. Я з дитинства завжди любила Ісуса, а Богородиця була для мене такою далекою, що я ніколи не відчувала її присутності, хоча вона завжди освітлювала мою дорогу до Ісуса.


Піст і духовне здоров’я

Роздуми над посланнями » О.Славко Барбаріч OFM

Піст і духовне здоров’я Тепер, коли ми розглянули піст у стосунку до тілесного й душевного здоров’я, спробуємо розглянути піст у зв’язку з духовними плодами посту й молитви.     Мета християнського життя – уподібнення Христові, повне ототожнення з Ним.


Відкрийтеся глибокій молитві

Роздуми над посланнями » О. Любо Куртович OFM

Відкрийтеся глибокій молитві Корисно пригадати деякі зі слів Богородиці, з якими Вона зверталася до нас: «... Діточки, всіх вас Я закликаю з глибини свого серця - відкрийтесь для тієї великої благодаті, яку Бог вам дає через мою присутність тут... Я роками вас закликаю і заохочую вас до глибокого духовного життя і простоти». Це слова небесної Матері, які говорять про Її любов і постійність у відносинах із нами.


Я з вами

Роздуми над посланнями » Тереза Гажійова

Я з вами Цариця Неба дякує нам за витривалість і знову закликає нас до молитви. Стільки разів ми чули: «Відкрийтесь глибокій молитві!» Наша молитва може бути різною - і поверхневою, і глибокою. Отець Славко каже, що може бути навіть і безбожною, тобто без Бога, тільки інформуванням Бога про те, чого ми потребуємо. Вона може бути виголошенням безлічі слів без справжньої зустрічі з Богом. 

Навігація