Щорічне послання Богородиці, через візіонерку Іванку Іванкович-Елез, 25 червня 2017 року

Під час останнього щоденного об’явлення, 7 травня 1985 року, Богородиця відкрила Іванці останню десяту таємницю і сказала, що протягом усього життя Іванки буде їй об’являтися раз на рік - у річницю об’явлень. Так сталося і цього року. Об’явлення тривало 4 хвилини, в цей час Іванка була у себе вдома. Під час об’явлення була присутня тільки сім'я Іванки. Після об’явлення візіонерка Іванка сказала: «Богородиця дала нам наступне послання: "Діточки, моліться, моліться, моліться". Богородиця була радісна і всіх нас благословила своїм материнським благословенням».XVIII Міжнародний Cемінар для подружніх у Меджуґор'є

Новини

XVIII Міжнародний Cемінар для подружніх у Меджуґор'є У Меджуґор'є на 18-му Міжнародному семінарі для подружніх пар, зібралося близько 200 учасників із 16 країн світу: України, Австрії, Угорщини, Бельгії, Франції, США, Сальвадору, Швеції, Гондурасу, Еквадору, Польщі, Словаччини, Італії, Німеччини, Хорватії, Боснії та Герцеговини.


Вечір із Йошко Марушічем

Новини

Вечір із Йошко Марушічем   У Меджуґор'є в середу, 15 листопада 2017 р.Б., о 19:30, в залі Івана Павла II відбудеться «Вечір з Йошко Марушічем» – професором університету, карикатуристом та автором багатьох мультиплікацій. Вечір супроводжуватиметься співом вокальної жіночої групи «Мir» з Меджуґор'є.


Добровільне волонтерське Донорство крові в Меджуґор'є

Новини

Добровільне волонтерське Донорство крові в Меджуґор'є В п'ятницю, 10 листопада, у Меджуґор'є — День Донорства. Добровільне дарування крові відбудеться у залі Івана Павла II, із 9:00 по 11:00 ранку. Усі одиниці крові будуть передані в Університетську поліклініку Лікарню міста Мостар. Організатори — парафіяльний офіс Меджуґор'є, Червоний Хрест муніципалітету міста Чітлук та місцеві спільноти з Меджуґор'є та селища Біяковичі.


Тут я… (Своїм досвідом діляться учасники реколекцій посту, молитви, тиші з Латвії й Литви)

Свідчення » Свідчення

Тут я… (Своїм досвідом діляться учасники реколекцій посту, молитви, тиші з Латвії й Литви) ТУТ Я… «відчув радість, якої досі ще ніколи й ніде не відчував» (Яніс) ТУТ Я… «…отримала відповідь на питання: як допомогти своїм невіруючим друзям, що конкретно потрібно зробити для цього?  Тому що я б хотіла їм розповідати про Бога, наблизити їх до Нього, але помітила, що це ніколи не спрацьовує. Тому в мене було питання до Бога: як це робити? І тут завдяки священику (отцю Марінко), молитві, Святому Письму я отримала відповідь, що це можливо через любов й терпіння. Що нам треба просто показувати приклад своїм життям…» (Вікторія)


Розарій навколо Кремля

Свідчення » Свідчення

Розарій навколо Кремля Віддавна в Москві деякі католики (а також православні) обходять Кремль, молячись Розарій за навернення Росії й тріумф Непорочного Серця Діви Марії. Ця молитва була натхнена фатімським посланням. Найвідомішим зачинателем цієї молитви був о. Едмунд Боневич (1919-2006), паллотинець із Ченстохови, близький друг Св. Отця Івана-Павла ІІ. Він отримав благословення на цю молитву в кардинала Вишинського, у якого був сповідником. Незалежно від о. Боневича таку ж молитву здійснювали й інші католики. Ідея її, ймовірно, виникла з біблійної розповіді про взяття Єрихона.


Покликаний в Меджуґор’ї

Свідчення » Свідчення

Покликаний в Меджуґор’ї Дорогі друзі! Мене звати Дітмар Зайфферт. Я народився в Німеччині, неподалік від міста Штутгарт. У мене два брати й одна сестра, вони всі старші за мене. З дитинства я мріяв стати священником, оскільки був міністрантом на нашій парафії й любив здійснювати паломництва з матір’ю. Особливо мені була близькою Богородиця, я просто любив Її і, не дивлячись на різні особисті й сімейні труднощі, завжди звертався до Неї у важкі хвилини. У травні ми завжди прикрашали статую Богородиці в нашому домі польовими квітами.


Свідчення Летіції Ченторбі з Італії на молодіжному Фестивалі

Свідчення » Свідчення

Свідчення Летіції Ченторбі з Італії на молодіжному Фестивалі 2 серпня  на Молодіжному Фестивалі під  час ранкової програми своє  свідчення давала Летіція Ченторбі. Вона розповідала про своє навернення, яке відбулося в Меджуґор’є та представила свою нову пісню Regina della pace, яку написала вісім років тому. «Я скажу словами матері Ельвіри: я є особою, яка воскресла тому, що мертвими є не тільки ті, хто залежні.


Того дня я зустрів Бога…

Свідчення » Свідчення

Того дня я зустрів Бога… Мене звати Андрій, я з Ліптовських Шлячов. Закінчив четвертий рік навчання в духовній семінарії. Я вже знаходжуся в Меджуґор’ї декілька днів, щоб пережити прекрасне спілкування на семінарі для священиків, але головне – це навчитися нових речей. Правда, речі ці не настільки нові, але для мене є такими. 


Нехай святі будуть для вас взірцем (Отець Любо Куртович, OFM)

Роздуми над посланнями » О. Любо Куртович OFM

Нехай святі будуть для вас взірцем (Отець Любо Куртович, OFM) Напередодні свята всіх святих і дня спомину всіх померлих Богородиця закликає нас вибрати святих як зразок та приклад, щоб ми могли зростати на шляху святості. Маємо багато святих, мучеників і свідків віри, яких Церква проголосила святими. Вірю, що святих є набагато більше, ніж тих, кого Церква канонізувала або коли-небудь канонізує. Як сказано в Посланні до євреїв: «Тож і ми, маючи навколо себе таку велику хмару свідків, скиньмо всякий тягар і гріх, що так легко обмотує, і біжімо витривало до змагання, що призначене нам...» (Євр 12: 1).


Нехай святі будуть для вас побудженням (Терезія Ґажіова)

Роздуми над посланнями » Тереза Гажійова

Нехай святі будуть для вас побудженням (Терезія Ґажіова) Кажуть: «Скажи мені, хто твій друг, і я скажу  тобі, хто ти».  Так  само є й у духовному житті. З ким ми, такі ми і є. Чим більше ми з Богом, тим більше стаємо схожими на Нього, а «Бог - це Любов», - говорить святий апостол Іван. Молитва - це зустріч із Богом.


“Постіть серцем”: Піст і вдячність (Славко Барбаріч, OFM)

Роздуми над посланнями » О.Славко Барбаріч OFM

“Постіть серцем”: Піст і вдячність (Славко Барбаріч, OFM) Удячність – це внутрішній стан людини, яка глибоко й усвідомлено переживає, що є Божим творінням, що вона – не господар свого життя, що її життя й усе, чим вона володіє, насправді їй даровано. У подібному стані в людини народжується й інше ставлення до Дателя – відповідальність перед Ним, Який усе їй дав і довірив.Той, хто визнає, що все, що в нього є, – це дар, зуміє цим даром послужити іншим людям й буде готовим відповісти за отриманий дар.

Навігація