Щорічне послання Богородиці, через візіонерку Іванку Іванкович-Елез, 25 червня 2017 року

Під час останнього щоденного об’явлення, 7 травня 1985 року, Богородиця відкрила Іванці останню десяту таємницю і сказала, що протягом усього життя Іванки буде їй об’являтися раз на рік - у річницю об’явлень. Так сталося і цього року. Об’явлення тривало 4 хвилини, в цей час Іванка була у себе вдома. Під час об’явлення була присутня тільки сім'я Іванки. Після об’явлення візіонерка Іванка сказала: «Богородиця дала нам наступне послання: "Діточки, моліться, моліться, моліться". Богородиця була радісна і всіх нас благословила своїм материнським благословенням».Хрест також був Божим планом, коли був зведений

Новини

Хрест також був Божим планом, коли був зведений В Рік 1900 Ювілею з дня Смерті на Хресті Господа нашого і Спасителя Ісуса Христа, що розпочався в квітні 1933 року і завершився у квітні 1934, парафіяни меджуґор'ської парафії разом із парафіяльним священиком Отцем Бернардином Смоляном, вирішили зробити те, про що їх просив раніше Святіший Отець Піо XI, а також пропонував місцевий єпископ отець Алойже Мішич.


Отець Антоніо Марія Чірко: «Я приїхав в Меджуґор’є, щоб відновити перед Марією своє священство тому, що саме тут я відчув своє покликання.»

Новини

Отець Антоніо Марія Чірко:  «Я приїхав в Меджуґор’є, щоб відновити перед Марією своє священство тому, що саме тут я відчув своє покликання.» Найбільше вірян у Меджуґор’є приїжджає впродовж літа. Це паломники з усього світу і серед них є також багато хорватів. Усі вони прибувають сюди для того, щоб перед тим, як повернутися до дому до своєї звичної праці, стати більш духовно підживленими, тобто збагаченими. Саме тому влітку в Меджуґор’є щодня о 13:00 відбувається додаткова Свята Меса. Багато паломників вирішують  їхати сюди у відпустку, що провести цей час в тиші. 


Паломництво в Дубровнік, із Меджуґор'є

Новини

Паломництво в Дубровнік,  із Меджуґор'є З 14 по 19 вересня саркофаг з нетлінними мощами святого Леопольда Богдана Мандіча пройде паломництво із Падуї до Герцег-Нові - його рідного міста. На цьому шляху його зупиняють в кількох хорватських єпархіях, в тому числі у Єпархії м. Дубровнік. Реліквія нетлінних мощей святого Леопольда буде виставлена в Дубровніку у капуцинському монастирі, а також  в святині Пресвятої Богородиці на «Полі Божої Матері» у суботу, 16 вересня та в неділю, 17 вересня.


Покликаний в Меджуґор’ї

Свідчення » Свідчення

Покликаний в Меджуґор’ї Дорогі друзі! Мене звати Дітмар Зайфферт. Я народився в Німеччині, неподалік від міста Штутгарт. У мене два брати й одна сестра, вони всі старші за мене. З дитинства я мріяв стати священником, оскільки був міністрантом на нашій парафії й любив здійснювати паломництва з матір’ю. Особливо мені була близькою Богородиця, я просто любив Її і, не дивлячись на різні особисті й сімейні труднощі, завжди звертався до Неї у важкі хвилини. У травні ми завжди прикрашали статую Богородиці в нашому домі польовими квітами.


Свідчення Летіції Ченторбі з Італії на молодіжному Фестивалі

Свідчення » Свідчення

Свідчення Летіції Ченторбі з Італії на молодіжному Фестивалі 2 серпня  на Молодіжному Фестивалі під  час ранкової програми своє  свідчення давала Летіція Ченторбі. Вона розповідала про своє навернення, яке відбулося в Меджуґор’є та представила свою нову пісню Regina della pace, яку написала вісім років тому. «Я скажу словами матері Ельвіри: я є особою, яка воскресла тому, що мертвими є не тільки ті, хто залежні.


Того дня я зустрів Бога…

Свідчення » Свідчення

Того дня я зустрів Бога… Мене звати Андрій, я з Ліптовських Шлячов. Закінчив четвертий рік навчання в духовній семінарії. Я вже знаходжуся в Меджуґор’ї декілька днів, щоб пережити прекрасне спілкування на семінарі для священиків, але головне – це навчитися нових речей. Правда, речі ці не настільки нові, але для мене є такими. 


Пішки з Польщі до Єрусалиму — за мир

Свідчення » Свідчення

Пішки з Польщі до Єрусалиму — за мир   Програміст Яцек Єлонек свідчить, що людина здатна подолати набагато більше, аніж думає. Після двох великих подорожей він вирішив вийти за межі Європи. Потрапити на будь-яке місце на землі набагато простіше, чим може здатися на перший погляд.


Зцілююча сила Любові

Свідчення » Свідчення

Зцілююча сила Любові Семінар «Піст, Молитва, Тиша» в Меджуґор'є  у якому я  нещодавно мала можливість прийняти участь, був для мене, направду, особливим небесним подарунком від Бога Отця.  Кожен день, наповнений тишею, інтенсивною молитвою, участю у Святих Месах, конференціях, спільною трапезою на хлібі і воді, Адорацією – спогляданні Ісуса в Пресвятих Дарах, був для мене і справді новим даром, чистою сторінкою на якій Господь записував у серці щораз нові та нові істини…


Молитва – це ключ зустрічі з Богом (Отець Любо Куртовіч, OFM)

Роздуми над посланнями » О. Любо Куртович OFM

Молитва – це ключ зустрічі з Богом (Отець Любо Куртовіч, OFM)  Уважно читаючи послання Богородиці, можна почути, як повторюються Її материнські слова протягом усіх років Її явлінь та присутності серед нас. Здається, ніби за всі ці роки Її заклики не змінилися. У словах Богородиці чути відгомін слів і заклику Ісуса: «Просіть, і дасться вам!» Мета молитви – радість і зустріч зі Всевишнім, зустріч із Богом. Першою і основною точкою християнської молитви, не є якесь абстрактне правило, але жива особистість.  


Не відступайте від молитви (Терезія Ґажіова)

Роздуми над посланнями » Тереза Гажійова

Не відступайте від молитви (Терезія Ґажіова) Марія нагадує нам, що молитва – це таємний ключ від дверей, за якими стоїть Бог. Двері серця можна відкрити тільки зсередини. Про це пише також апостол Іван: "От, стою при дверях і стукаю: як хто почує голос мій і відчинить двері, увійду до нього і вечерятиму з ним і він зі мною" (Одкр 3,20).


“Постіть серцем”: Пробуджувати тугу за Богом (Славко Барбаріч OFM)

Роздуми над посланнями » О.Славко Барбаріч OFM

“Постіть серцем”: Пробуджувати тугу за Богом (Славко Барбаріч OFM)   Священне Писання Старого і Нового Завітів містить чимало молитовних текстів, у яких святі автори виливають свою глибоку тугу за Богом, миром, радістю, світлом, істиною, любов’ю й за всім, що походить від Господа. Достатньо пригадати псалом 63, аби відчути, у чому суть молитви та її перша й основна умова… Так, псалмопівець молиться: «Боже, Ти Бог мій! Тебе шукаю пильно. Тебе душа моя прагне, Тебе бажає тіло моє в землі сухій, спраглій і безводній […]. Душа моя до Тебе лине, мене підтримує Твоя десниця».

Навігація